(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-02-23 14:37

łodzie

(Nr 2408560)
łodzie

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

3000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1484.00 km

Full truck load

     Przewóz towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga w szczególności zakłady pracy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce pobytu. Opłaca się przed zamówieniem takiego przewozu zdiagnozować parę najważniejszych punktów.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku oraz wyładunku produktu. Kiedy jest on umiejscowiony na paletach, to nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe mogące unieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W wypadku niewielkich paczek czy też towarów sypkich, wypadałoby uściślić, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do transportu starczy otwarta przyczepa. Kiedy pragniemy przewieźć płody rolne, towary spożywcze, to może okazać się potrzebne użycie pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport produktów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie właściwych zaświadczeń, dodatkowo w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w kilku krajach powinno się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po dookreśleniu swoich wymagań, najłatwiej można znaleźć przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ oferty na niej zamieszczone, trafiają do setek profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do transportu różnorodnych paczek, a duża konkurencja pozwala uzyskanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Orbetello, 58015, Włochy

23 lut 2018

Adres i termin dostawy

Lubin, 95083, Polska

Termin elastyczny