Łodzie aluminiowe (Nr 6054470)

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

230

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2392.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Opolskie, Stare Siołkowice

1 cze 2020

Adres i termin dostawy

Szwecja, Norrbotten, Luleå

4 cze 2020


Transport pozostałych pojazdów

    Transport auta osobowego to pestka. Jeżeli masz do przewiezienia coś o bardziej niestandardowych kształtach, chociażby na przykład maszynę rolniczą, przyczepę kempingową, quada, skuter wodny lub elementy do jakiejkolwiek z tych pojazdów, a może masz nawet maszynę latającą, albo tylko posiadasz niespakowany skuter, wówczas zaczynasz mieć kłopot z wyborem dobrej firmy. Portal Clicktrans ułatwia pozbyć się tego typu utrudnień. Ponieważ posiadamy w bazie bardzo dużo różnorodnych przewoźników z rozmaitą flotą wozów, dlatego bez wątpienia pojawią się przewoźnicy, którzy mogą być w stanie przewieźć twój bagaż niezależnie od tego, jak niewymiarowe ma wielkości.

    Żeby otrzymać zlecenia dobrane do twoich potrzeb, pamiętaj, żeby jak najszczegółowiej przedstawić urządzenie. To pozwoli przewoźnikowi sprawdzić, czy posiada właściwy wóz, żeby taki przewóz zrealizować. W sytuacji, kiedy wymiary lub waga samochodów przewyższają parametry dopuszczalne w ruchu drogowym, firma transportowa i jej kierowcy mają obowiązek posiadać dodatkowe certyfikaty, a w trakcie jazdy potrzebna będzie obecność pilota. Ważne jest ponadto zdefiniowanie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i może sam wjechać na naczepę, czy też przykładowo ma awarie, które na to nie pozwalają.

    Cena za przewóz sprzętu w portalu Clicktrans z reguły jest nie tak wysoka niż typowe ceny na rynku transportowym. Przykładowo przewóz wagoworkownicy z Niemiec do kraju na trasie wynoszącym około 950 km został spieniężony za 900 PLN, czyli prawie 500 złotych taniej niż zwykle taki transport wynosi.