(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-11-20 23:15

Lotus elise

(Nr 2168487)

Marka i model:

Lotus Elise

Waga w kg (łączna):

790.00

Budżet zlecenia [€]:

600

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1117.00 km

Informacje dodatkowe:

No tengo fechas fijas, pero sería deseable en un máximo de 15 dias

Oferty od Przewoźników (0)

850 €

ID firmy: 64438
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-11-2017, 14:18

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-27 do 2017-12-12

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 850 €

Wiadomości: (1)

Jaroslaw G. (Przewoźnik)
24-11-2017, 15:24
HELLO. I offer road transport + trailer, directly without any overloads. From the door to the door. The cars we carry do not have any damage such as fork lift truck, tarpaulin etc. We have an OCP carrier policy of 350000 EUR which covers new and used cars. We display the CMR freight letter. Welcome.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu wozu pojawia się nierzadko, gdy nabywamy nowy pojazd lub ściągamy go od wcześniejszego właściciela, np. z Włoch. Decydujący koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie aut. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Metody transportu wozu

    Do transportu pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne przymocowanie samochodu – koła pojazdu należy przypiąć czteroma taśmami mocującymi tak, żeby wóz nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Powinno się pamiętać również, że właściwa waga naczepy nie może przerastać właściwej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy przewóz w firmie transportowej w obszarze UE, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upoważnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Neuchâtel, Szwajcaria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Pampeluna, Hiszpania

Termin elastyczny