(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-29 14:38

loze z wezglowiem, 2 pufki

(Nr 1994651)
loze z wezglowiem, 2 pufki

Długość [m]:

160

Szerokość [m]:

200

Wysokość [m]:

150

Waga w kg (łączna):

100.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 144.00 km

Informacje dodatkowe:

kompleksowa usluga z dostawa i montazem lozka ( skrecenie) zaladunek czwartek lub piatek rano dostawa w ciagu tygodnia do klienta max!

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

ID firmy: 74745
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-09-2017, 15:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-12 do 2017-09-13

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-12, 15:03

Opis oferty:

witam załadunek i dostawa wtorek 12.09

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

500 zł

ID firmy: 74745
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 19:25

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-08

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-08, 19:22

Opis oferty:

witam załadunek i dostawa piątek dwóch panów znających się na rzeczy nie kurier

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

599 zł

ID firmy: 11247
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 14:52

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-29 do 2017-09-10

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 599 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu, czy też przez zmianę umeblowania biura, powinno się zwrócić uwagę na parę kwestii, bowiem nieprawidłowości w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości lub zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do całkowitego uszkodzenia i konieczności nabycia nowego umeblowania.

    Na początek, jak przewozimy stare meble, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz wymyć, na przykład wilgotną ściereczką. Następnie warto rozważyć, czy dany mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, może być to niebezpieczne, albowiem elementy bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład łóżko może stracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę olbrzymich rzeczach, takich jak np. łóżko, wypadałoby zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, meble trzeba w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się używane koce, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają tendencję do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwracać uwagę na szklane elementy, na przykład szklane drzwiczki. Aby zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu mebla idealnie utrzymuje całość w miejscu. Żeby znaleźć solidną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego zlecenia, dostaniemy wiele interesujących ofert transportu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie gabaryty zebranych do przewozu przedmiotów, a również podać ich wagę i trasę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Kalwaria Zebrzydowska, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dębica, Polska

Termin elastyczny