(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-04-30 11:20

Łóżeczko dziecięce w częściach bez materaca NIE KURIER

(Nr 1760475)
Łóżeczko dziecięce w częściach bez materaca NIE KURIER

Dystans: 1769.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

ID firmy: 66107
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-05-2017, 08:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-09 do 2017-05-13

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-01, 08:07

Opis oferty:

witam jezdzimy co tydzien, odbior we wtorek 9 maja osobiscie zapraszam

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu, czy też przez zmianę wyposażenia mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na parę zagadnień, ponieważ nieprawidłowości na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym salonie przez kolejnych parę lat, aż do następnej wymiany mebli, bądź do całkowitego uszkodzenia i potrzeby kupna nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jeżeli transportujemy meble używane, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy i wymyć, np. wilgotną gąbką. Później należałoby rozważyć, czy transportowany mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli demontaż ich, może być to niepewne, albowiem elementy bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak np. sofa może stracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Jednakże przy bardzo olbrzymich obiektach, takich jak przykładowo łoże, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do tego przydadzą się używane pledy, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając specjalnie czujność na ważne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają tendencję do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwrócić uwagę na szklane elementy, np. szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Żeby wyszukać dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, dostaniemy dużo ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, należy w ofercie precyzyjnie przedstawić wszystkie rozmiary zebranych do transportu rzeczy, a również podać ich ciężar i trasę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Nowy Sącz, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Vasteras, Szwecja

Termin elastyczny