(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-28 21:31

Łóżeczko dziecięce wymiary wys 170 szer ok 40 waga ok 40 kg

(Nr 2329276)
Łóżeczko dziecięce wymiary wys 170 szer ok 40 waga ok 40 kg

Długość [m]:

180

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

90

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 347.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

ID firmy: 459749
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-01-2018, 22:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-07 do 2018-02-09

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości: (1)

Dmak T. (Przewoźnik)
28-01-2018, 22:29
Rozladunek 10.02 (sobota)

450 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 10:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-30 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Marlena T. :)

Cena (zawiera VAT): 450 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

Transport mebli

 Gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu lub z powodu zmiany umeblowania domu, powinno się zwrócić uwagę na parę spraw, bowiem nieprawidłowości na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od  zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez dalszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli albo do totalnego uszkodzenia i konieczności nabycia nieużywanego umeblowania.

W pierwszym etapie, jak przewozimy stare meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z zawartości i przeczyścić, np. wilgotną gąbką. Później należałoby przemyśleć, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, może być to niepewne, dlatego że części bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo łóżko może utracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich obiektach, takich jak np. szafa, wypadałoby zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki należy w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwrócić czujność  na szklane części, przykładowo szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, można użyć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu mebla świetnie utrzymuje całość w miejscu. Aby znaleźć dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, otrzymamy wiele interesujących ofert przewozu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najskuteczniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie wymiary przygotowanych do transportu rzeczy, a także opisać ich wagę i drogę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

 

Adres i termin nadania

Bielsko-Biała, 64-735, Polska

7 lut 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny