(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-27 17:47

Łóżeczko i komoda w częściach

(Nr 2119194)
Łóżeczko i komoda w częściach

Długość [m]:

140

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

50

Waga w kg:

100.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Dystans: 410.00 km

Informacje dodatkowe:

1) komoda - waga: 67 kg - opakowanie: 3 paczki (48x88x10, 47,5x89x8, 55x122x9 cm) lub w całości 2) łóżeczko 60x 120 - waga: 29,5 kg - opakowanie: 1 paczka (76x124x13 cm)

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-10-2017, 18:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-06 do 2017-11-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

350 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-10-2017, 18:00

Załadunek możliwy w terminach:

2017-10-28

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości: (1)

trnsmichal
27-10-2017, 18:01
Witam odbiór możliwy jutro dostawa w niedziele wieczorem lub poniedziałek rano potrzebna pomoc przy załadunku i rozładunku. Pozdrawiam
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy transport mebli, czy to przez zmianę adresu, czy też z powodu zmiany wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na parę kwestii, dlatego że uchybienia w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Trudności mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli, czy też do doszczętnego uszkodzenia i potrzeby nabycia nieużywanego sprzętu.

    Na początek, podczas gdy przewozimy stare meble, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy i przeczyścić, przykładowo wilgotną szmatką. Następnie należałoby przeanalizować, czy przewożony mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, bywa ryzykowne, dlatego że części mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak np. stół może stracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Natomiast przy naprawdę dużych meblach, takich jak na przykład szafa, musimy zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, meble trzeba w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić czujność na szklane części, przykładowo szklane pułki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy znaleźć solidną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, dostaniemy dużo interesujących ofert przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najsprawniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie rozmiary przygotowanych do przewozu rzeczy, a także opisać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Lublin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Opole, Polska

Termin elastyczny