(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-28 08:12

Łóżka 3szt. w paczkach

(Nr 1876160)
Łóżka 3szt. w paczkach

Długość [m]:

210

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

40

Waga w kg:

30.00

Ilość sztuk:

4

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 882.00 km

Informacje dodatkowe:

Mogę dowieźć przesyłkę do ok. 100 km od Wadowic.

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

ID firmy: 571490
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

12-07-2017, 16:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-13 do 2017-07-14

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia domu, powinno się zwrócić uwagę na szereg zagadnień, dlatego że uchybienia na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i pieniędzy. Trudności mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do całkowitego zniszczenia oraz konieczności kupna nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jak transportujemy nienowe meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z zawartości oraz usunąć brud, na przykład wilgotną gąbką. Potem warto zastanowić się, czy transportowany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, może być to ryzykowne, ponieważ elementy mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo stół może stracić swój początkowy wygląd oraz stabilność. Jednak przy naprawdę dużych rzeczach, takich jak na przykład szafa, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble należy później należycie osłonić. Do takich rzeczy przydatne są stare koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając szczególną uwagę na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić uwagę na tłukące się elementy, na przykład szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy doskonale podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby wyszukać wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, uzyskamy wiele ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu dokładnie opisać wszystkie rozmiary zebranych do przewozu rzeczy, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają przemierzyć – często od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Od 7 lip 2017 do 12 lip 2017

Adres i termin dostawy

Hamburg, Niemcy

Termin elastyczny