(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Lozka I stol z krzeslami (Nr 6144651)

Lozka I stol z krzeslami

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 1857.00 km

Adres i termin nadania

Grecja, Makedonia Thraki, Komotini

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szwajcaria, Gryzonia, Maloja

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, jednak gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            Na początek należy wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub jak jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić talerze na parę pudeł, aby nietrudno było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Spore meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy materiały chroniące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej kruche przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, pościel i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź problemy w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują szczególne wymogi dotyczące konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie naszego majątku.