(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-27 09:20

łozko

(Nr 1873355)
łozko

Długość [m]:

1,68

Szerokość [m]:

0.84

Wysokość [m]:

0.2

Waga w kg:

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1128.00 km

Informacje dodatkowe:

Łozeczko dla dziecka w pudelku

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu, czy też z powodu zmiany umeblowania biura, powinno się zwrócić uwagę na parę kwestii, dlatego że uchybienia na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów lub pieniędzy. Problemy mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym salonie przez następnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do zupełnego zniszczenia oraz potrzeby nabycia nieużywanego umeblowania.

    Na początek, jeśli transportujemy meble używane, należy oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz oczyścić, np. wilgotną szmatką. Potem warto zastanowić się, czy przewożony mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli demontaż ich, może być to niebezpieczne, albowiem części mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo łóżko może utracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich obiektach, takich jak np. łóżko, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy należy później odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwracać czujność na szklane elementy, na przykład szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Żeby wyszukać dobrą firmę transportową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, otrzymamy dużo ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najskuteczniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie gabaryty zebranych do przewozu pakunków, a także opisać ich wagę i drogę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Przemyśl, Polska

Od 10 lip 2017 do 14 lip 2017

Adres i termin dostawy

Hamburg, Niemcy

Termin elastyczny