(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-03 08:14

łóżko

(Nr 2252439)
łóżko

Długość [m]:

2.20

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

70.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 473.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

ID firmy: 65325
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

14-01-2018, 08:36

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-19 do 2018-01-29

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport nowym samochodem dostawczym - 2017. Więc na miejsce bezpiecznie i pewnie. Jestem z Ełku więc obok -)Pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

490 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-01-2018, 11:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-05 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Agnieszka P. :)

Cena (zawiera VAT): 490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę umeblowania biura, należy zwrócić uwagę na szereg kwestii, ponieważ nieprawidłowości w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów lub pieniędzy. Trudności mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym salonie przez późniejszych parę lat, aż do następnej wymiany mebli albo do całkowitego zniszczenia oraz potrzeby zakupu nieużywanego umeblowania.

    Na początek, gdy przewozimy podniszczone meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości i przeczyścić, np. mokrą ściereczką. Później należałoby rozważyć, czy dany mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, może być to niepewne, dlatego że części mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo sofa może utracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Natomiast przy bardzo wielkich rzeczach, takich jak na przykład łóżko, musimy wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy należy w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do tego przydadzą się stare pledy, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając specjalnie uwagę na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwracać czujność na szklane elementy, np. szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy idealnie podtrzymuje całość w miejscu. Żeby znaleźć wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, dostaniemy dużo ciekawych ofert transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, warto w ogłoszeniu precyzyjnie przedstawić wszystkie rozmiary zebranych do przewozu rzeczy, a również podać ich wagę i trasę, którą mają przejechać – często od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Lębork, Polska

4 sty 2018

Adres i termin dostawy

Zbójna, 18-416, Polska

9 sty 2018