(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-26 15:39

łóżko

(Nr 2323788)
łóżko

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1,2

Waga w kg (łączna):

70.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 408.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

130 zł

ID firmy: 4837
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-01-2018, 09:31

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-29 do 2018-01-30

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-01-29, 22:26

Opis oferty:

Transport możliwy w poniedziałek późnym wieczorem lub we wtorek wcześnie rano.

Cena (zawiera VAT): 130 zł

Wiadomości:

150 zł

ID firmy: 68909
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-02-2018, 18:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-14 do 2018-02-15

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-02-13, 10:39

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

390 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 10:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-30 do 2018-02-25

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Agnieszka P. :)

Cena (zawiera VAT): 390 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę adresu, czy też przez zmianę wyposażenia mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na szereg zagadnień, gdyż uchybienia na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub zasobów finansowych. Komplikacje mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym salonie przez kolejnych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do totalnego uszkodzenia i potrzeby kupna nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, gdy transportujemy stare meble, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, przykładowo wilgotną ściereczką. Potem wypadałoby przemyśleć, czy transportowany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, może być to ryzykowne, gdyż części bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład sofa może utracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednakże przy bardzo olbrzymich obiektach, takich jak przykładowo szafa, wypadałoby zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy trzeba w następnej kolejności należycie osłonić. Do tego przydadzą się stare koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając wyjątkowo uwagę na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają skłonność do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwrócić uwagę na szklane elementy, na przykład szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu idealnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy wyszukać wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego zlecenia, uzyskamy wiele interesujących propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najzwinniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, należy w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie gabaryty przygotowanych do przewozu przedmiotów, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Dzierżysław, 62-560, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Strzelno, Polska

Termin elastyczny