(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-05-26 23:10

Łóżko

(Nr 2754152)
Łóżko

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

180

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

128.00

Ilość sztuk:

3

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1086.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

ID firmy: 43890
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-06-2018, 08:29

Załadunek możliwy w terminach:

2018-06-07

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Nie jesteśmy firmą typu "szybko-tanio". Stawiamy na bezpieczeństwo i rzetelność. Do Państwa dyspozycji Citroen Jumper kontener lub plandeka o wym. 4,9x2,2x2,4 m. Dwóch doświadczonych kierowców do zniesienia i wniesienia rzeczy w cenie oferowanej usługi bez żadnych dodatkowych kosztów. Posiadamy zaplecze logistyczne (koce przeprowadzkowe, gąbki, folię, pasy do znoszenia i mocowania ładunku) oraz niezbędne doświadczenie w przeprowadzkach międzynarodowych. Po wybraniu naszej oferty przesyłamy do wypełnienia "specyfikację rzeczy ..." oraz harmonogram wykonania usługi. Posiadamy OCP w firmie Uniqa na kwotę 150 000 Euro.

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości: (1)

Rafał K. (Przewoźnik)
03-06-2018, 11:14
Przepraszam czy to jest jedna paczka w tych rozmiarach czy trzy paczki?! Proszę o informację.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu, czy też z powodu zmiany umeblowania domu, należy zwrócić uwagę na parę kwestii, ponieważ nieprawidłowości w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym salonie przez następnych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli lub do totalnego uszkodzenia i konieczności zakupu nowego umeblowania.

    Na początek, gdy przewozimy meble używane, wypadałoby oczywiście je opróżnić z zawartości oraz wymyć, np. mokrą gąbką. Później wypadałoby rozważyć, czy dany mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, może być to niepewne, gdyż elementy bywają niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład szafa może utracić swój początkowy kształt lub stabilność. Jednak przy naprawdę dużych przedmiotach, takich jak np. szafa, musimy zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, meble należy później odpowiednio ochronić. Do tego przydatne są stare pledy, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając szczególną uwagę na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają tendencję do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić czujność na tłukące się elementy, przykładowo szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla rewelacyjnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby odnaleźć dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego zlecenia, dostaniemy wiele interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najefektywniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu dokładnie opisać wszystkie gabaryty zebranych do przewozu przedmiotów, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Bydgoszcz, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Trewir, Niemcy

Termin elastyczny