(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-07-24 15:57

Łóżko

(Nr 3006784)
Łóżko

Długość [m]:

230

Szerokość [m]:

138

Wysokość [m]:

65

Waga w kg (łączna):

60.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: 602.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

ID firmy: 34376
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-07-2018, 09:09

Załadunek możliwy w terminach:

2018-08-01

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-07-31, 17:05

Opis oferty:

Witam. Załadunek w środę 01.08. ok południa. Dostawa następnego dnia. Pomoc kierowcy. Transport w podanym budżecie. Pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości: (2)

Centrum K. (Zleceniodawca)
30-07-2018, 13:45
Proszę o informację jaki VAT jest uwzględniony w tej cenie.
Grzegorz Z. (Przewoźnik)
30-07-2018, 14:34
To jest cena brutto 23℅VAT
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany wyposażenia domu, należy zwrócić uwagę na parę zagadnień, bowiem nieprawidłowości na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości lub pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez późniejszych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do zupełnego uszkodzenia i konieczności nabycia nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jeśli przewozimy podniszczone meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, na przykład wilgotną szmatką. Następnie należałoby przeanalizować, czy przewożony mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, bywa niebezpieczne, albowiem części mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład segment może stracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę wielkich obiektach, takich jak przykładowo szafa, wypadałoby wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba w następnej kolejności należycie ochronić. Do tego przydadzą się stare koce, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając wyjątkowo uwagę na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają tendencję do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się części, na przykład szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu mebla idealnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy odszukać wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, uzyskamy dużo ciekawych ofert transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, warto w ofercie drobiazgowo przedstawić wszystkie rozmiary przyszykowanych do przewozu rzeczy, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają przejechać – często od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Zielona Góra, Polska

25 lip 2018

Adres i termin dostawy

Pozezdrze, 11-610, Polska

26 lip 2018