(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-04 21:56

łóżko 126.206

(Nr 1827200)

Długość [m]:

206

Szerokość [m]:

126

Waga w kg:

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 588.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

270 zł

ID firmy: 498459
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 00:09

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-07

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Załadunek środa, dostawa czwartek-piątek.

Cena (zawiera VAT): 270 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to przez zmianę adresu lub przez zmianę umeblowania mieszkania, należy zwrócić uwagę na parę zagadnień, dlatego że błędy w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez kolejnych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do zupełnego zniszczenia oraz konieczności zakupu nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, jeśli transportujemy podniszczone meble, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości oraz wymyć, na przykład wilgotną gąbką. Potem wypadałoby rozważyć, czy transportowany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, bywa niebezpieczne, albowiem części bywają niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład sofa może stracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich obiektach, takich jak przykładowo łoże, wypadałoby zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki trzeba później należycie ochronić. Do tego przydatne są używane pledy, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając szczególną uwagę na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić czujność na tłukące się elementy, np. szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu świetnie podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy zlokalizować solidną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego zlecenia, otrzymamy dużo interesujących ofert przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Aby jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, należy w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie rozmiary przygotowanych do przewozu pakunków, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Wałcz, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

18-100 Łapy, Polska

Termin elastyczny