(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-25 10:41

Lozko Boxspring

(Nr 1921241)

Długość [m]:

2,10

Szerokość [m]:

0,80

Wysokość [m]:

2,30

Waga w kg (łączna):

170.00

Ilość sztuk:

5

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 466.00 km

Informacje dodatkowe:

Transport dotyczy lozka Boxspring, lozko sklada sie z 5 czesci. Kazda czesc wazy okolo 30 kg. Lozko jest tears zapakowane na palecie, mozna je tez odbierac bez palety. Godziny otwarcia magazynu sa od 9-18.30.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia domu, należy zwrócić uwagę na szereg spraw, ponieważ pomyłki w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli lub do zupełnego uszkodzenia i konieczności kupna nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, podczas gdy przewozimy podniszczone meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz oczyścić, przykładowo mokrą szmatką. Potem należałoby zastanowić się, czy przewożony mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, bywa niebezpieczne, gdyż elementy bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo sofa może stracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę dużych przedmiotach, takich jak przykładowo szafa, powinniśmy wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba w następnej kolejności należycie ochronić. Do tego przydadzą się używane pledy, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając specjalnie czujność na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić uwagę na tłukące się części, przykładowo szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy doskonale utrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy odszukać wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, otrzymamy dużo ciekawych ofert transportu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najskuteczniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, warto w ofercie precyzyjnie przedstawić wszystkie wymiary przyszykowanych do transportu przedmiotów, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Berlin, Niemcy

Od 25 lip 2017 do 26 lip 2017

Adres i termin dostawy

Bönen, Niemcy

Od 27 lip 2017 do 28 lip 2017