(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2012-01-15 10:34

ŁÓŻKO I 2 SZAFKI NOCNE

(Nr 134869)

Długość [m]:

200cm

Szerokość [m]:

50cm

Wysokość [m]:

140cm

Waga w kg:

100.00

Ilość sztuk:

1+2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 489.90 km

Informacje dodatkowe:

podwójne łóżko- elementy sypialni.Szer.180cm dług.200cm zagłówek 135cm nogi 75cm oraz dwie szafki nocne o wymiarach ok. wys.60cm. szer.50cm. głęb.40cm.

Oferty od Przewoźników (0)

380 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

21-01-2012, 20:42

Załadunek możliwy w terminach:

od 2012-01-26 do 2012-01-27

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

WITAM JESTEM Z BIAŁEGOSTOKU MOGĘ W CZWARTEK,PIĄTEK ZABRAC TE MEBLE. POSIADAM UBEZPIECZENIE ŁADUNKU WYSTAWIAM FAKTURE VAT. WWW.PAWLIK-BIALYSTOK.PL POZDRAWIAM PROSZE O ODP.

Cena (zawiera VAT): 380 zł

Wiadomości:

400 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

15-01-2012, 11:54

Załadunek możliwy w terminach:

od 2012-01-16 do 2012-01-19

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2012-01-15, 10:34

Opis oferty:

zapraszam

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu, czy też przez zmianę wyposażenia domu, powinno się zwrócić uwagę na kilka spraw, bowiem uchybienia na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów i pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez dalszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli, bądź do zupełnego zniszczenia i konieczności zakupu nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, gdy transportujemy podniszczone meble, powinno się oczywiście je opróżnić z zawartości i oczyścić, przykładowo wilgotną szmatką. Potem warto przemyśleć, czy dany mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku starszych mebli rozkręcanie ich, bywa niepewne, gdyż elementy bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład segment może utracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę dużych obiektach, takich jak np. łoże, musimy zwrócić uwagę na wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, meble trzeba później odpowiednio osłonić. Do tego przydadzą się stare pledy, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając wyjątkowo czujność na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić uwagę na tłukące się części, np. szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby znaleźć wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, otrzymamy wiele interesujących ofert transportu od sprawdzonych firm transportowych. Żeby jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie wymiary zebranych do przewozu pakunków, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Przysieki, 38-207, Przysieki, 5

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Białystok, 15-869, Białostoczek, 15/47

Termin elastyczny