(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-05 16:01

łózko kontynentalne

(Nr 1828997)
łózko kontynentalne

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

200

Waga w kg (łączna):

100.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

650

Dystans: 1842.00 km

Informacje dodatkowe:

Dostawa łóżka na palecie 650 zł brutto potrzebna FV

Oferty od Przewoźników (0)

800 zł

ID firmy: 46139
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

14-06-2017, 10:04

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-16

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-14, 17:03

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy transport mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany umeblowania mieszkania, należy zwrócić uwagę na parę spraw, gdyż nieprawidłowości w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i pieniędzy. Kłopoty mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli, czy też do doszczętnego uszkodzenia i potrzeby zakupu nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jeśli transportujemy podniszczone meble, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz wymyć, np. wilgotną szmatką. Później wypadałoby zastanowić się, czy transportowany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, może być to niebezpieczne, ponieważ części mogą być trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład sofa może stracić swój początkowy wygląd oraz stabilność. Jednakże przy bardzo olbrzymich obiektach, takich jak np. łoże, musimy zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy należy później odpowiednio osłonić. Do tego przydatne są używane koce, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając szczególną czujność na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane elementy, np. szklane drzwiczki. Aby zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu rewelacyjnie utrzymuje całość w miejscu. Aby zlokalizować solidną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, dostaniemy wiele ciekawych propozycji przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie wymiary przyszykowanych do transportu pakunków, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Bralin, 63-640, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bergerac, 24100, Francja

Termin elastyczny