(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2016-11-17 10:59

łóżko + materac

(Nr 1406432)
łóżko + materac

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1,4

Wysokość [m]:

0,5

Waga w kg:

35.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Budżet zlecenia [zł]:

100-120

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 101.90 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

100 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-11-2016, 15:32

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-18 do 2016-11-19

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-11-18, 12:00

Opis oferty:

Witam . jadę 18-go lub 19-go w tamtą stronę (godziny załadunku elastyczne do ustalenia),mogę zabrać w budżecie oraz usługa załadunku i rozładunku w cenie, tylko potrzebna szybka akceptacja =szybka realizacja. pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości:

120 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-11-2016, 11:22

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-18 do 2016-11-19

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 120 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu lub z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, ponieważ uchybienia na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów i pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do totalnego zniszczenia oraz potrzeby nabycia nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jeżeli przewozimy stare meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, np. wilgotną ściereczką. Potem wypadałoby zastanowić się, czy przewożony mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli rozkręcanie ich, bywa niepewne, dlatego że elementy bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo sofa może utracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Jednak przy bardzo dużych rzeczach, takich jak np. łoże, wypadałoby zwrócić uwagę na wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki należy później odpowiednio osłonić. Do tego przydatne są stare pledy, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się części, np. szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu mebla idealnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy wyszukać wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, uzyskamy wiele ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Żeby jak najskuteczniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu dokładnie przedstawić wszystkie gabaryty zebranych do transportu przedmiotów, a także opisać ich wagę i drogę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Lublin, 20-834

Od 18 lis 2016 do 25 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Zamość, 22-400

Od 18 lis 2016 do 25 lis 2016