(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Łóżko podwójne plus 4-5 kartonów około 20kg każdy (Nr 5554731)

Łóżko podwójne plus 4-5 kartonów około 20kg każdy

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 2412.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Szkocja, Oban

Od 19 sty 2020 do 26 sty 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, ale kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            Na początek warto dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się mocne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać talerze na parę pakunków, aby bez przeszkód było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu uprości przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym miejscu. Duże meble należy rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Gdy mamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem drobne rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też problemy w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują szczególne wymagania dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie naszego dobytku.