(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-12-28 12:02

Łóżko rama

(Nr 2245203)
Łóżko rama

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

0,3

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

100

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 393.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

ID firmy: 55122
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-12-2017, 22:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-12-29 do 2018-01-05

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości: (1)

Marek D. (Przewoźnik)
28-12-2017, 22:25
Odbiór 29.12 w godzinach popołudniowych, dostawa 2 stycznia we wtorek.

499 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-01-2018, 09:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-05 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Gabrysia K.

Cena (zawiera VAT): 499 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę umeblowania domu, należy zwrócić uwagę na parę zagadnień, bowiem uchybienia w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli, bądź do całkowitego zniszczenia i potrzeby kupna nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jeśli przewozimy stare meble, należy oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz usunąć brud, np. wilgotną szmatką. Następnie wypadałoby zastanowić się, czy transportowany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, może być to niebezpieczne, ponieważ części bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak np. stół może stracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę dużych meblach, takich jak przykładowo szafa, powinniśmy wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba później należycie osłonić. Do tego przydadzą się używane pledy, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając specjalnie uwagę na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwrócić uwagę na tłukące się części, na przykład szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy idealnie podtrzymuje całość w miejscu. Aby zlokalizować solidną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, otrzymamy wiele ciekawych propozycji przewozu od sprawdzonych przewoźników. Aby jak najzwinniej i jak najprędzej zorganizować usługę transportową, należy w ogłoszeniu szczegółowo przedstawić wszystkie gabaryty przyszykowanych do transportu mebli, a również podać ich wagę i drogę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Sulistrowice, Polska

Od 28 gru 2017 do 29 gru 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny