(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-01 22:20

Łóżko rama w elementach

(Nr 1823992)

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 789.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

ID firmy: 1207
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-06-2017, 10:05

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-02

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam, możliwy załadunek dziś do południa, dostawa w poniedziałek-wtorek. Pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości: (3)

Marta S.
02-06-2017, 10:10
A jutro pozny wieczor?
Sebastian L.
02-06-2017, 10:22
Ewentualnie po niedzieli.
Marta S.
02-06-2017, 11:22
Okej poniedzialek ? I kiedy wowczas dowóz ?
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy transport mebli, czy to przez zmianę adresu, czy też z powodu zmiany umeblowania mieszkania, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, ponieważ błędy w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów i pieniędzy. Trudności mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez dalszych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli, bądź do całkowitego zniszczenia i potrzeby zakupu nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, gdy transportujemy stare meble, należy naturalnie je opróżnić z zawartości oraz usunąć brud, np. wilgotną szmatką. Potem wypadałoby rozważyć, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, może być to ryzykowne, ponieważ części mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo sofa może stracić swój początkowy kształt lub stabilność. Jednakże przy naprawdę olbrzymich meblach, takich jak przykładowo łóżko, wypadałoby wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba później należycie osłonić. Do tego przydadzą się używane koce, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają tendencję do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwracać uwagę na tłukące się części, przykładowo szklane pułki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu mebla idealnie utrzymuje całość w miejscu. Aby znaleźć wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, uzyskamy dużo interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, należy w ogłoszeniu dokładnie przedstawić wszystkie wymiary przygotowanych do transportu przedmiotów, a również podać ich ciężar i trasę, którą mają przemierzyć – często od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

37-310 Tarnogóra, Polska

Termin elastyczny