(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-04 23:54

łóżko , regał materac szafa

(Nr 1827332)
łóżko , regał materac szafa

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

140

Wysokość [m]:

40

Waga w kg:

30.00

Ilość sztuk:

4

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

250

Dystans: 354.00 km

Informacje dodatkowe:

koniecznie dwie osoby trzeba załadowac trzeba meble rozkrecic imbusami jednak to ikea

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

ID firmy: 498459
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 06:52

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-05

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Załadunek dzisiaj, dostawa wtorek-środa. Kierowca do pomocy, potrzebna 2 osoba.

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę adresu lub z powodu zmiany umeblowania biura, warto zwrócić uwagę na kilka zagadnień, dlatego że uchybienia w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym salonie przez kolejnych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do doszczętnego uszkodzenia oraz konieczności nabycia nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jak transportujemy podniszczone meble, trzeba oczywiście je opróżnić z zawartości oraz przeczyścić, na przykład wilgotną szmatką. Później wypadałoby rozważyć, czy transportowany mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli demontaż ich, może być to ryzykowne, dlatego że części mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo stół może stracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednak przy bardzo wielkich rzeczach, takich jak np. szafa, powinniśmy wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba później odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się używane koce, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwrócić czujność na szklane elementy, na przykład szklane pułki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Aby znaleźć wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego zlecenia, uzyskamy dużo ciekawych ofert przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie gabaryty gotowych do przewozu rzeczy, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają pokonać – często od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

5 cze 2017

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny