(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

łóżko rehabilitacyjne (Nr 6254298)

Długość [m]:

1.05

Szerokość [m]:

0.40

Wysokość [m]:

1.30

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 632.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 23 cze 2020 do 25 cze 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Rzeszów

Od 26 cze 2020 do 27 cze 2020


Transport maszyn i sprzętu

Transport urządzeń i sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony przewoźnika, który musi dostatecznie dobrze zabezpieczyć urządzenie, aby uniknąć zniszczeń, otarć jak również wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji transport maszyn i sprzętu należą frezarki, młoty, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, stelaże, kompresory, piece, maszyny czyszczące, podnośniki oraz dużo innych.

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu

Cena przewozu maszyn i sprzętu będzie związana często od wymiarów jak i wagi przedmiotu, a dodatkowo od odległości od miejsca załadunku do obszaru rozładunku. Głównie przewóz urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i wymaga przepisowych koncesji oraz profesjonalnej wiedzy ze strony firmy transportowej. W Polsce średnia cena  przewozu urządzenia kosztuje 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, transport maszyny wulkanizacyjnej w naszym kraju to cena 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej w kraju związane jest z kosztem blisko 1,02 zł za kilometr.

Cena transportu urządzeń lub sprzętu poza teren Polski

Popularnymi kierunkami w zagranicznym transporcie maszyn lub sprzętu są Niemcy i Wielka Brytania. Śr. koszt przewozu maszyn lub sprzętu za jeden kilometr przy trasie Polska – Wielka Brytania wynosi 0,70 zł. Weźmy na przykład, przewóz spawarki do Anglii zapłacimy niecałe 0,23 zł za kilometr. Tymczasem na odcinku Polska – Niemcy za transport urządzeń będzie kosztował niecałe 0,95 zł/km. Na tej trasie za transport maszyny typu oklejarka cena wynosi blisko 1,18 zł/km, a transport frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.