(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-11-21 10:56

łozko rehabilitacyjne+ 2 wózki inwalidzkie

(Nr 2169090)
łozko rehabilitacyjne+ 2 wózki inwalidzkie

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.90

Wysokość [m]:

0.80

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 323.00 km

Informacje dodatkowe:

witam do przewiezenia jest łózko rehabilitacyjne w częściach złożone, stelaż łóżka wymiary 200cmx90cm do tego 2 boki wymiary ok 80cmx 90cm 4 barierki drewniane + 2 wózki inwalidzkie złożone termin odbioru i do stawy do ustalenia

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

ID firmy: 457052
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-12-2017, 15:15

Załadunek możliwy w terminach:

2017-12-03

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

300 zł

ID firmy: 341512
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-11-2017, 09:57

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-22

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-11-22, 17:55

Opis oferty:

Załadunek godziny wieczorne,dostawa bezpośrednia,pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

400 zł

ID firmy: 441862
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

21-11-2017, 11:06

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-22

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam. Odbiór jutro rano lub w późniejszych terminach, dostawa również do uzgodnienia. Zapraszam Piotr

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości: (1)

Piotr L. (Przewoźnik)
23-11-2017, 09:20
Witam, aktualne?
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu, czy też z powodu zmiany umeblowania domu, warto zwrócić uwagę na parę kwestii, bowiem nieprawidłowości na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów lub pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez kolejnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli lub do całkowitego uszkodzenia i konieczności zakupu nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, podczas gdy przewozimy podniszczone meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, przykładowo mokrą ściereczką. Potem wypadałoby zastanowić się, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, może być to ryzykowne, ponieważ części bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo szafa może utracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich obiektach, takich jak np. szafa, wypadałoby wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty trzeba później należycie osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się używane koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając specjalnie uwagę na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwrócić czujność na szklane części, na przykład szklane pułki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy idealnie podtrzymuje całość w miejscu. Żeby odnaleźć wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, dostaniemy wiele interesujących propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Aby jak najsprawniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu szczegółowo opisać wszystkie wymiary przyszykowanych do przewozu przedmiotów, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają przejechać – często od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Kędzierzyn-Koźle, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

Termin elastyczny