(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

łóżko sypialniane, komoda, narzędzia, ubrania, (Nr 5363070)

łóżko sypialniane, komoda, narzędzia, ubrania,

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 1891.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Morecambe

Od 23 lis 2019 do 29 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Człuchów

30 lis 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się mocne kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać książki na parę pudeł, aby bez przeszkód było je dźwigać. Opisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Spore meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy materiały zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej delikatne przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem niepokaźne meble owińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź problemy w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują nietypowe zasady odnoszące się do jakiś mebli.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie twojego majątku.