(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-04 20:53

łózko, szafa

(Nr 2008457)
łózko, szafa

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

100.00

Ilość sztuk:

10

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 13.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

ID firmy: 4837
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 21:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-07 do 2017-09-09

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę wyposażenia mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na kilka spraw, bowiem błędy na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów lub pieniędzy. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez kolejnych parę lat, aż do następnej wymiany mebli, czy też do doszczętnego uszkodzenia oraz potrzeby nabycia nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, kiedy transportujemy nienowe meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy i oczyścić, np. mokrą szmatką. Później należałoby zastanowić się, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, bywa niebezpieczne, gdyż części mogą być niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak np. sofa może stracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Jednakże przy bardzo wielkich przedmiotach, takich jak np. łóżko, powinniśmy zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, meble należy w następnej kolejności należycie ochronić. Do tego przydatne są stare pledy, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając wyjątkowo czujność na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają skłonność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane elementy, np. szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu mebla rewelacyjnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby zlokalizować dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego ogłoszenia, dostaniemy wiele interesujących ofert przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie gabaryty przyszykowanych do transportu przedmiotów, a również opisać ich ciężar i drogę, którą mają pokonać – często od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Mariana Markowskiego 8, Kraków, 31-881, Polska

6 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Obozowa 42B, Kraków, 30-383, Polska

7 wrz 2017