(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Łóżko x 2, Szafa dwudrzwiowa x 1 (Nr 7628686)

Łóżko  x 2, Szafa dwudrzwiowa x 1
Sztuk
Łóżko
2
Szafa dwudrzwiowa
1
Szacunkowa łączna waga
260 kg
Dystans
359 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 14 kwi 2021 do 15 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Józefów

Od 15 kwi 2021 do 16 kwi 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz długotrwałym procesem, ale gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się mocne kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. rozdzielić segregatory na parę pakunków, żeby łatwiej było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Duże meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy materiały chroniące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto wziąć koce, pościel i zakleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy nieduże rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują specyficzne wymogi odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie naszego mienia.