(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Łóżko z materacami i pudła (Nr 6691864)

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 936.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Utrecht, Zeist

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, ale kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub jak jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się solidne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać talerze na parę kartonów, aby łatwiej było je przenieść. Opisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce izolujące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej kruche rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują wyjątkowe kryteria dotyczące jakiś mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie naszego mienia.