(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Lunar clubman 1992 (Nr 5266846)

Lunar clubman  1992

Długość [m]:

6.55

Szerokość [m]:

2.21

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

980

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 254.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Benifato

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Aragón, Fuentes De Rubielos

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do tanich. Do przewożenia tego ładunku, potrzebne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego specjalnego pojazdu przystosowanego do przewozu pozostałych samochodów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przewiezienia naczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć naczepy. Istotne parametry decydujące o cenie transportu: rozmiar, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku oraz deklarację, czy naczepa jest sprawna. Sprawna naczepa kempingowa powinna posiadać sprawne koła, oznacza to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innym przypadku należy mieć specjalistyczną maszynę, na przykład mały podnośnik. Cena przewozu naczepy kempingowej uzależniona bywa również od tego, czy przewoźnicy traktują ten przewóz jako doładunek do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - tylko tej konkretnej przyczepy. Przykładowo, przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 zł czyli jest to oszczędność rzędu 510 PLN w przypadku cen obowiązujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł podać mniejszy koszt, gdyż transport tej przyczepy kempingowej został zrealizowany na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu przyczepy kempingowej, kluczowe jest, aby zabrać z niej wszystkie ruchome przedmioty, albo je dobrze przytwierdzić tak, aby w trakcie transportu nie uszkodziły niczego w środku przyczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z możliwości tańszego transportu, można zlecić przewóz przyczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dojdzie do kilkuset przewoźników, którzy przeanalizują zlecenie i zaproponują dobrą cenę. Wówczas pozostaje zatwierdzić najciekawszą propozycję.