(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Łuparka do drewna (Nr 5200622)

Długość [m]:

0.80

Szerokość [m]:

0.45

Wysokość [m]:

0.90

Waga w kg (łączna):

30.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 275.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Garbatka-Letnisko

4 paź 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kłodne

4 paź 2019


Transport sprzętu ogrodowego

Transport sprzętu ogrodowego nie obejmuje tylko łopat czy grilli ogrodowych. Myśląc o przewożeniu narzędzi ogrodowych mamy na myśli transport glebogryzarek elektrycznych, skrzyń, opryskiwaczy, opielaczy czy też transport stołów, posągów. Są to w głównej mierze duże narzędzia oraz są całkiem ciężkie. Narzędzia do ogrodu można transportować w gruncie rzeczy każdym rodzajem auta. Zaczynając od samochodu osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt ogrodowy najczęściej nie jest upakowany w pudłach, dlatego należy go należycie ochronić. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, żeby nie ruszał się i nie zniszczył oraz nie zniszczył pozostałych narzędzi transportowanych w pojeździe, czy też nie zarysował samego samochodu transportującego.

W przypadku, kiedy posiadany sprzęt do ogrodu jest na tyle wielki, że nie możemy osobiście go przetransportować, wówczas można udać się z taką prośbą do firm transportowych. Najlepszym rozwiązaniem jest użycie giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której znajduje się tysiące firm transportowych. W przypadku, gdy chcemy zlecić transport sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie transportowej wskazując: odległość do pokonania, wymiary sprzętu, wagę, jak również liczbę rzeczy którą myślimy przetransportować. Im bardziej wyczerpująco przedstawimy taką przesyłkę tym firmy transportowe z większą dokładnością wycenią cenę transportu. Koszt transportu narzędzi ogrodowych najczęściej zależy od trasy oraz rozmiarów paczki. Najczęściej po wystawieniu zlecenia w serwisie, należy poczekać niewiele czasu, żeby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Warto wstrzymać się chodź kilka godzin, aby uzbierać pełną bazę wycen od firm przewozowych. Wówczas zostaje tylko wskazać ofertę najciekawszego transportu sprzętu do ogrodu dla nas.