lustro interaktywne (Nr 5749162)

lustro interaktywne

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.6

Waga w kg (łączna):

60.00

Liczba sztuk:

1

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2744.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Katowice

Od 24 lut 2020 do 29 lut 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Termin elastyczny


Transport sprzętu RTV

Urządzenia RTV to na przykład telewizory oraz kina domowe, nagrywarki DVD, telefony komórkowe, sprzęty stereofoniczne, nagrywarki CD, odtwarzacze mp3 i mp4 oraz wszelkie urządzenia elektroniczne, które głównie stosuje się w domu.

Zapakowanie urządzenia RTV

Obciążalność pudełka należy dostosować do wielkości oraz wagi sprzętu. Najlepiej wziąć oryginalne pudełko urządzenia, które zamierzamy przewieźć. W sytuacji, jeśli już nie posiadamy oryginalnego kartonu, zadbajmy, aby zapełnić pustą lukę i uchronić się przed przesuwaniem sprzętu w pudełku zastępczym. Wolną przestrzeń powinno się napakować papierem, folią stretch albo styropianem. Przed zapakowaniem urządzenia RTV wypadałoby zawinąć go folią bąbelkową, aby uniknąć zniszczenia. W przypadku niewielkich części, sprzęt zabezpiecza się używając styropian. W przypadku sprzętów elektronicznych o niemałych formatach, powinno się pamiętać, aby rozdzielić albo usunąć mniejsze elementy, przykładowo antenę albo przewody. Pokaźne urządzenia kładzie się na paletach, a potem owija folią bąbelkową tak, aby nie przesuwały się lub nie wychodziły poza obrys palety.

Cena transportu sprzętu RTV

Koszt przewozu urządzenia elektronicznego zależy przede wszystkim od trasy przesyłki oraz jej wymiarów – rozpiętości, wysokości i ciężaru sprzętu. Istotne znaczenie ma także fakt, czy mamy oryginalne opakowanie urządzenia RTV, czy też nie. Kiedy urządzenie wymaga odpowiedniego kartonu oraz zabezpieczenia ze strony przewoźnika, wtedy przyczyni się to również na końcowy koszt przewozu.