(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-04-28 07:23

łuszczka brzozowa (Nr 2640120)

łuszczka brzozowa

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

1.3

Waga w kg (łączna):

20000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

palety związane taśmą

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1562.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Przewóz ładunku zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje zazwyczaj zakłady pracy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie przeprowadzają się. Należy przed zamówieniem takiego transportu uzgodnić parę znaczących zagadnień.

            Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku oraz wyładunku produktu. Jeśli jest on osadzony na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które będą w mocy unieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W przypadku małych rzeczy czy też ładunków sypkich, trzeba by uściślić, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do przewozu wystarczy odkryta naczepa. Gdy pragniemy przetransportować rośliny, produkty spożywcze, to może okazać się niezbędne skorzystanie z samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że transport ładunków łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie odpowiednich dokumentów, na dodatek w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w kilku krajach należy się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po zdefiniowaniu swoich wymogów, bezproblemowo można znaleźć przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej umieszczone, trafiają do bardzo dużej ilości specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do transportu różnorakich produktów, zaś duża konkurencja pozwala zdobycie niskich cen.

Adres i termin nadania

Kostroma, 156000, Rosja

7 maj 2018

Adres i termin dostawy

Pisz, 12-200, Polska

Termin elastyczny