(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-05-01 08:51

luzko dwu osobowe dwa rowery 2 komody witrynr luzko pojedyncze dwie kanapy agd taleze zabawki ubrania dywany

(Nr 1761603)
luzko dwu osobowe dwa rowery 2 komody witrynr luzko pojedyncze dwie kanapy agd taleze zabawki ubrania dywany

Dystans: 2360.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

8500 zł

ID firmy: 130292
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

12-05-2017, 23:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-21 do 2017-06-18

Czas transportu (dni):

-1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-05-23, 23:44

Opis oferty:

Ubezpieczenie OCP, pomoc w załadunku i rozładunku.

Cena (zawiera VAT): 8500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy przewóz mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę umeblowania mieszkania, warto zwrócić uwagę na szereg kwestii, gdyż nieprawidłowości w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów lub zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, czy też do doszczętnego zniszczenia oraz potrzeby kupna nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jeżeli transportujemy stare meble, należy naturalnie je opróżnić z rzeczy i oczyścić, przykładowo wilgotną ściereczką. Następnie należałoby przeanalizować, czy dany mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, ponieważ części mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład łóżko może utracić swój początkowy wygląd oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę olbrzymich rzeczach, takich jak przykładowo łoże, musimy zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble należy w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do tego przydadzą się stare pledy, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając specjalnie uwagę na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić uwagę na tłukące się elementy, np. szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu świetnie podtrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy wyszukać dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego zlecenia, dostaniemy wiele interesujących ofert przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najsprawniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie wymiary przyszykowanych do przewozu pakunków, a również opisać ich ciężar i trasę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Glasgow, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Oslo, Norwegia

Termin elastyczny