(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Łyzka do koparki (Nr 7212312)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1.3

Wysokość [m]:

1.4

Waga w kg (łączna):

880

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 185.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Opolskie, Jasienica Dolna

Od 13 sty 2021 do 14 sty 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Bielsko-Biała

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Transport maszyn lub sprzętu potrzebuje praktyki ze strony firmy transportowej, która powinna kompetentnie ochronić urządzenie, żeby ustrzec się różnego rodzaju awarii, zadrapań i wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji przewóz maszyn i sprzętu są spawarki, młoty, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, kompresory, piece, maszyny czyszczące, podnośniki jak i dużo innych.

Cena transportu maszyn lub sprzętu

Cena transportu maszyn lub sprzętu jest zależna przede wszystkim od wymiarów jak i wagi przedmiotu, a dodatkowo od odległości od punktu załadunku do obszaru wyładunku. W większości przypadkach przewóz maszyn jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania odpowiednich uprawień jak również profesjonalnej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W Polsce średnia cena  transportu urządzenia wynosi 1,28 zł/km. Weźmy na przykład, przewóz maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z wydatkiem prawie 1,02 zł za kilometr.

Koszt przewozu urządzeń i sprzętu za granicą

Często wybieranymi kierunkami w europejskim przewozie urządzeń lub sprzętu są Niemcy oraz Wielka Brytania. Średni koszt transportu urządzeń lub sprzętu na 1 km przy trasie nasz kraj – UK kosztuje 0,70 złotych. Orientacyjnie np., przewóz spawarki do UK zapłacimy blisko 0,23 zł/km. Tymczasem na trasie Polska – Niemcy za przewóz urządzeń płacimy blisko 0,95 zł/km. Na tym odcinku za przewóz maszyny typu oklejarka cena wynosi prawie 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki kosztuje 0,54 zł za kilometr.