(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Łyżka ładowarki (Nr 6521006)

Długość [m]:

2.55

Szerokość [m]:

1.40

Wysokość [m]:

1.50

Waga w kg (łączna):

1250

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

500

Dystans: 511.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Gniezno

Od 7 wrz 2020 do 12 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Stalowa Wola

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz urządzeń lub sprzętu potrzebuje praktyki ze strony firmy transportowej, która powinna prawidłowo osłonić sprzęt, żeby uniknąć uszkodzeń, otarć i wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji transport maszyn i sprzętu należą spawarki, młoty, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, stelaże, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, suszarnie jak i dużo innych.

Koszt przewozu urządzeń i sprzętu

Cena przewozu maszyn lub sprzętu będzie związana często od wymiarów jak i ciężaru maszyny oraz od trasy czyli od miejsca załadunku do punktu wyładunku. Zazwyczaj przewóz maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania stosownych koncesji jak i specjalistycznej wiedzy ze strony firmy transportowej. W obrębie kraju średnia cena  transportu urządzenia kosztuje 1,28 zł/km. Przykładowo, transport urządzenia wulkanizacyjnego na terenie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej w kraju wiąże się z ceną prawie 1,02 zł za kilometr.

Koszt przewozu urządzeń lub sprzętu poza teren Polski

Popularnymi kierunkami w międzynarodowym przewozie urządzeń lub sprzętu są Niemcy i Anglia. Śr. koszt transportu urządzeń i sprzętu za 1 kilometr na trasie Polska – UK jest wydatkiem około 0,70 złotych. Weźmy na przykład, przewóz spawarki do UK będzie kosztował prawie 0,23 zł/km. Natomiast na odcinku nasz kraj – Niemcy za przewóz urządzeń poniesiemy koszt niecałe 0,95 zł/km. Na tym odcinku za transport maszyny typu oklejarka kosztuje blisko 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł/km.