(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Magazyn (Nr 6555481)

Waga w kg (łączna):

600

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

magazyn

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 988.00 km

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Zurych, Zurych

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

16 paź 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

            Na początek należy wykonać selekcję posiadanych mebli. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub jak jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo podzielić naczynia na kilka kartonów, aby łatwiej było je przenieść. Opisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym lokalu. Większe meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak mamy surowce chroniące, np. jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej kruche przedmioty, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć koce, pościel i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy mniejsze rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują nietypowe wymogi odnoszące się do jakiś mebli.

            Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie waszego mienia.