(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Magazyn 70 m2 (480 koszy nastawnych) (Nr 5459194)

Magazyn 70 m2 (480 koszy nastawnych)

Waga w kg (łączna):

2400

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

magazyn

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

500

Dystans: 4.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Ciechanów

Od 15 lis 2019 do 25 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Ciechanów

Od 15 lis 2019 do 25 lis 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli nadadzą się mocne kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, np. podzielić segregatory na parę pakunków, aby bez trudności było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym miejscu. Spore meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce chroniące, takie jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niewielkie meble okręćmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeżeli pojawiają się specyficzne kryteria odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie waszego mienia.