(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2018-04-30 21:49

Mähdrescher

(Nr 2648528)
Mähdrescher

Marka i model:

Deutz Fahr 2780H

Długość [m]:

7.5

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

3.7

Waga w kg (łączna):

7110.00

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Es sind zudem noch ein weiterer Mähdrescher M1200 und ein Traktor Deutz Fahr 6806 nach Almeria zu transportieren.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz urządzeń rolniczych niejednokrotnie jest transportem ponadgabarytowym. Do urządzeń rolniczych kwalifikujemy ciągniki rolnicze, przyczepy rolnicze, młocarnie, rozsiewacze nawozów, snopowiązałki jak i dużo innych. Ogromne pojazdy uprawne bywają maszynami nienormatywnymi. Pojazdy te nie są uprawnione swobodnie przemieszczać się po polskich trasach, dlatego że ich wymiar przewyższa dozwolone gabaryty zakładane przez przepisy w Polsce jak także w UE. Problem przedstawiać może dodatkowo nacisk osi urządzeń uprawnych, jaki przerasta normy dozwolone dla większości szos.

Jak transportuje się pojazdy uprawne?

    Do przewozu maszyn i pojazdów rolniczych często wykorzystuje się naczepy rodzaju semi i tiefbett. Przewoźnicy oferujący transport urządzeń rolniczych mają prawidłowo dostosowanymi lawetami, które mogą być w stanie przetransportować maszyny uprawne, których waga jest do kilku ton, jak na przykład kombajny. Przewoźnik podejmujący się transportu urządzenia rolniczego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a również mieć właściwe uprawnienia, sprzęt fachowy i praktykę. W przypadku, kiedy pojazd przekracza dopuszczalne reguły rozmiarem lub wagą, konieczne jest odebranie odpowiedniego pozwolenia, a dodatkowo potrzebny będzie udział pilota przy transporcie.

Koszt transportu maszyn uprawnych

    Cena przewozu urządzenia rolniczego jest uzależniona od gabarytów, wagi i sprawności maszyny. Na koszt przewozu wpływa także odległość między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Niebagatelnym czynnikiem może być również termin transportu.

Adres i termin nadania

Neuried, 77743, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Almería, Hiszpania

Termin elastyczny