(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2016-10-31 13:28

Mała maszyna

(Nr 1320382)

Długość [m]:

0.9

Szerokość [m]:

0.7

Wysokość [m]:

1.6

Waga w kg (łączna):

150.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 1882.50 km

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz urządzeń i sprzętu potrzebuje praktyki ze strony przewoźnika, który powinien porządnie osłonić maszynę, aby uniknąć uszkodzeń, zadraśnięć i wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji transport maszyn i sprzętu wymienia się: frezarki, młoty, schładzarki, przesiewacze, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, suszarnie jak i wiele innych.

Koszt transportu urządzeń lub sprzętu

    Cena przewozu maszyn lub sprzętu jest związana zazwyczaj od wymiarów jak i ciężaru urządzenia, a dodatkowo od trasy czyli od punktu załadunku do obszaru rozładunku. Często przewóz urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania odpowiednich uprawień jak i specjalistycznej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W Polsce średnia cena  przewozu maszyn kosztuje 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, przewóz urządzenia wulkanizacyjnego w obrębie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej w obrębie Polski wiąże się z kosztem około 1,02 zł za kilometr.

Koszt transportu maszyn lub sprzętu za granicą

    Głównymi kierunkami w zagranicznym przewozie urządzeń lub sprzętu są Niemcy i Wielka Brytania. Średni koszt transportu urządzeń lub sprzętu za 1 km na trasie Polska – Anglia wynosi 0,70 PLN. Przykładowo, transport spawarki do UK zapłacimy blisko 0,23 zł za kilometr. Tymczasem na trasie Polska – Niemcy za przewóz urządzeń płacimy średnio 0,95 zł/km. Na tym odcinku za transport maszyny typu oklejarka będzie wynosił około 1,18 zł/km, a przewóz frezarki kosztuje 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Newstead village , NG15 0BX

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Wólka Radzymińska

Termin elastyczny