(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2016-01-22 13:11

Mala paczka 500g (Nr 344181)

Mala paczka 500g

Długość [m]:

0.30

Szerokość [m]:

0.30

Wysokość [m]:

0.20

Waga w kg (łączna):

0.50

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 803.50 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki zależy od jej formatów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję transportu paczki, warto wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym transportem warto zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te informacje są bardzo istotne, gdy planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym wyłonisz firmę transportową, upewnij się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując przesyłkę do wysyłki warto nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można napakować kawałkami styropianu, papieru lub gąbką. Bardzo kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do owinięcia przesyłki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Chełmno, 62-045 Pniewy, 23/8

Od 23 sty 2016 do 25 sty 2016

Adres i termin dostawy

Niemcy, Dülken, 41751, Kettelerstraße, 1

Od 23 sty 2016 do 26 sty 2016