(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-27 11:18

mala paczka do Talina

(Nr 2637512)
mala paczka do Talina

Długość [m]:

0.30

Szerokość [m]:

0.30

Wysokość [m]:

0.30

Waga w kg (łączna):

5.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 970.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku zależy od jej kształtów, wagi i od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę transportu przesyłki, warto wystawić bezpłatne ofertę w portalu Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, jeśli planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Przed tym wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypełnić fragmentami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do owinięcia pakunku?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy rzecz do opakowania, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie nieprzydatne naklejki i teksty, które mogą zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Do powierzchni pudła umieśćmy białą kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

27 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Tallinn, 15095, Estonia

2 maj 2018