(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-26 20:55

Mała paczka poniżej 2 kg (Nr 2418696)

Mała paczka poniżej 2 kg

Długość [m]:

0.4

Szerokość [m]:

0.3

Wysokość [m]:

0.1

Waga w kg (łączna):

2.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 972.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, opłaca się wystawić bezpłatne ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem można podać typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, gdy planujemy przetransportować pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Nim wybierzesz firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do przewozu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypchać kawałkami styropianu, papieru lub materiałem. Zwłaszcza kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć materiały do zapakowania pakunku?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogą zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Na zewnątrz kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Lubicz Górny, 87-162, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Leverkusen, Niemcy

Termin elastyczny