(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-11-17 09:40

mała przeprowadzka

(Nr 2161281)
mała przeprowadzka

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Dystans: 45.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

     Na początek warto dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Jak czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się mocne pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na kilka kartonów, żeby bez wysiłku było je przenieść. Opisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli mamy surowce zabezpieczające, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast nieduże meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

     Zlecając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub problemy w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeżeli pojawiają się specyficzne zasady odnoszące się do jakiś mebli.

     Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie twojego majątku.

Adres i termin nadania

Laskowice, 86-131, Polska

Od 20 lis 2017 do 25 lis 2017

Adres i termin dostawy

Tuchola, 89-500, Polska

Od 20 lis 2017 do 25 lis 2017