(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Mała przeprowadzka (Nr 6728049)

Mała przeprowadzka

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 1482.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Chichester

Od 23 paź 2020 do 24 paź 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Czewujewo

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, jednak gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się solidne kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać talerze na parę pudeł, żeby łatwiej było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Duże meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy surowce izolujące, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej delikatne rzeczy, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast niewielkie meble zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne problemy w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli pojawiają się szczególne wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie naszego mienia.