(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

mala sprezarka kompressor do garazu (Nr 5833694)

mala sprezarka kompressor do garazu

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

50

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1389.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Geldria, Maurik

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Kraśnik

Termin elastyczny


Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz sprzętu ogrodowego nie dotyczy wyłącznie łopat czy grilli do ogrodu. Mówiąc o transporcie sprzętu ogrodowego mamy na myśli przewóz glebogryzarek elektrycznych, kompostowników, opryskiwaczy, opielaczy czy też przewóz krzeseł, rzeźb. Są to w głównej mierze wielkie przedmioty i są całkiem ciężkie. Narzędzia do ogrodu można transportować praktycznie każdym rodzajem pojazdu. Zaczynając od pojazdu osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt ogrodniczy najczęściej nie jest zapakowany w pudłach, z tego powodu warto go stosownie osłonić. Warto pomyśleć o unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, żeby nie ruszał się i nie zarysował oraz nie uszkodził innych przedmiotów umieszczonych w aucie, czy też nie zarysował samego auta transportującego.

W momencie, gdy nasz sprzęt ogrodowy jest na tyle wielki, że nie jesteśmy w stanie samodzielnie go przetransportować, wtedy dobrą praktyką jest zwrócić się z taką prośbą do firm transportowych. Najszybszym sposobem jest użycie giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której znajduje się tysiące firm transportowych. Gdy planujemy zamówić transport sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie transportowej wskazując: odległość do pokonania, wielkość sprzętu, ciężar, czy też liczbę przedmiotów którą planujemy przewieźć. Czym wnikliwiej przedstawimy naszą paczkę tym przewoźnicy precyzyjniej podadzą cenę przewozu. Koszt transportu narzędzi ogrodowych przeważnie zależy od trasy i gabarytów paczki. Przeważnie po wystawieniu zlecenia w portalu, wystarczy zaczekać kilka chwil, żeby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Dobrą praktyką jest wstrzymać się chodź dzień, aby uzyskać pełną bazę wycen od firm przewozowych. Wtedy zostaje tylko upatrzeć zlecenie najciekawszego przewozu sprzętu do ogrodu dla nas.