(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2017-03-16 06:41

Mała szafa komoda regałek skrzynia łóżeczko

(Nr 1685940)
Mała szafa komoda regałek skrzynia łóżeczko

Długość [m]:

2,5

Szerokość [m]:

0,6

Wysokość [m]:

1,85

Waga w kg:

150.00

Ilość sztuk:

5

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Budżet zlecenia [zł]:

150

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 179.00 km

Informacje dodatkowe:

Łóżeczko złożone na częsci pierwsze i zapakowane

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

16-03-2017, 06:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-03-16 do 2017-04-19

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości: (3)

TransBeata
16-03-2017, 06:46
Witam, nie zauważyłem, ze mebli jest kilka, możemy wykonać w tej cenie, ale kierowca musi otrzymać pomoc w załadunku i rozladunku
wiolus187
16-03-2017, 12:18
Ok, nie ma problemu, będzie pomoc :) A czy odbiór mebli może być już jutro?
TransBeata
16-03-2017, 13:12
jutro lub w sobote
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania biura, warto zwrócić uwagę na szereg kwestii, ponieważ błędy na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów lub pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez późniejszych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli lub do totalnego uszkodzenia i konieczności zakupu nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jeśli transportujemy nienowe meble, trzeba naturalnie je opróżnić z zawartości i usunąć brud, przykładowo wilgotną szmatką. Następnie warto zastanowić się, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku starszych mebli demontaż ich, może być to niebezpieczne, gdyż części mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo łóżko może utracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich rzeczach, takich jak np. łóżko, wypadałoby zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do tego przydatne są stare pledy, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają tendencję do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić czujność na tłukące się elementy, przykładowo szklane pułki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można użyć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu mebla doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy znaleźć wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego zlecenia, dostaniemy wiele interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najskuteczniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu dokładnie opisać wszystkie gabaryty przygotowanych do transportu pakunków, a również podać ich ciężar i trasę, którą mają pokonać – często od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Pszczyna, Polska

Od 19 mar 2017 do 14 kwi 2017

Adres i termin dostawy

Nowy Targ, Polska

Od 19 mar 2017 do 16 kwi 2017