(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Mała żaglówka (Nr 4904650)

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

250.00

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1861.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Plymouth

Od 15 sie 2019 do 16 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Łask

31 sie 2019


Transport różnych gatunków łodzi

Pod hasłem „łodzie” figuruje dużo różnego rodzaju łajb pływających. Rozpoczynając od niedużych, jak: kajaki, małe łódki, po przez większe, takie jak: żaglówki. Przy przewozie łodzi, przede wszystkim tych większych, decydującą kwestią jest ich waga. Przewoźnik, który zdecyduje się na taki transport łodzi, musi zdawać sobie sprawę z faktu czy ciężar przewyższy 3,5 tony. W momencie, kiedy dojdzie do przekroczenia ciężaru, firmę transportową obowiązuje system ViaTOLL i firma transportowa ma obowiązek posiadać w pojeździe narzędzie typu: viaBox.

Podczas przewozu motorówki - pomijając jej typ - dobrze jest wynieść jak największą liczbę przedmiotów ruchomych, a te które zostaną zaczepić tak, żeby się nie ruszały. Trzeba posiadać wiedzę, że rzeczy ruchome potrafią uszkodzić żaglówkę w większym lub mniejszym stopniu.

Koszt transportu łodzi czy też żaglówki przede wszystkim uzależniony jest od wagi, rozmiaru jak i trasy. W przypadku, kiedy samemu nie możemy przetransportować jacht, proponujemy skorzystanie z giełdy przewozowej Clicktrans. Wystarczy w kategorii: „Łodzie” wystawić za darmo ofertę, a w bardzo krótkim czasie wieść dotrze do wielu setek przewoźników, którzy przeanalizują zadeklarowany ładunek oraz przedłożą swoje wyceny. Dzięki takiemu rozwiązaniu na jednym portalu posiada się wgląd do wielu ofert rozmaitych firm transportowych. Czym sumienniej jest opisany ładunek, tym bardziej dopasowana będzie wycena takiego transportu.

Np., koszt dla kajaka mieści się w przedziale 0,3-0,5 zł/km. Cena łodzi motorowej średniego gabarytu, zazwyczaj zaczyna się od 1,2 złotego za kilometr, a koszt sporego jachtu - to przeważnie widełki od 2,5 do 3 złotych za kilometr.