(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-01 13:07

Maleta

(Nr 2649888)
Maleta

Długość [m]:

82

Szerokość [m]:

56

Wysokość [m]:

34

Waga w kg (łączna):

19.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1774.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej wymiarów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę przewozu pakunku, warto wystawić za darmo zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem można podać typ transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Te informacje są bardzo istotne, kiedy planujemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do wysyłki warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto naładować kawałkami trocin, gazet czy też gąbką. Bardzo delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do zapakowania pakunku?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy rzecz do pudła, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Do powierzchni kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Amsterdam, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Madryt, Hiszpania

Termin elastyczny