(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-27 02:00

maleta

(Nr 2754316)
maleta

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

60.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru oraz od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej ciekawą usługę przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować za darmo ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem można zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie informacje są bardzo istotne, jeżeli planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Nim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można wypchać fragmentami trocin, gazet lub gąbką. Nadzwyczaj delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do owinięcia paczki?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Na wierzch pudła umieśćmy białą kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Grand Street 417, New York City, 10002, Stany Zjednoczone

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Cádiz, 11007, Hiszpania

Termin elastyczny